Jesteśmy drukarnią

której korzenie sięgają 1989 roku. Od samego początku poszukiwaliśmy swojego miejsca na rynku, by ostatecznie wyspecjalizować się w produkcji dziełowej. Naszymi sztandarowymi produktami są książki, katalogi i czasopisma. Zapewniamy naszym Partnerom kompleksową obsługę, w której Klient dostarcza publikację w postaci elektronicznej, gotowej do druku, a otrzymuje gotowy produkt, wysłany we wskazane miejsce w Polsce lub Europie.

O całą resztę – dobór i zamówienie surowców, wybranie właściwej technologii, przygotowanie, realizację i nadzorowanie produkcji, zorganizowanie transportu – troszczy się wysoko kwalifikowany zespół, którego przedstawiciele pozostają w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą. Naszym celem jest zapewnienie Klientowi bezpieczeństwa, terminowości i wysokiej jakości produktu przy jak najmniejszym zaangażowaniu z jego strony, a źrodłem satysfakcji jego zadowolenie z naszej pracy.

Dodatkowym atutem jest położenie firmy – w samym centrum Polski przy autostradzie A1, a w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2. Daje nam to niezwykle komfortowy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych naszego kontynentu, co jest o tyle istotne, że ponad 40% naszej produkcji trafia do Klientów w krajach zachodniej i południowej Europy.